Informace o nás

Od roku 2001 se zaměřujeme především na odbornou montáž kuchyňských linek, vestavných skříní, obývacích sestav, kancelářského nábytku, atd.

Z počátku jsme spolupracovali u regionálních prodejců, převážně kuchyní české výroby a postupně jsme měli tu možnost, montovat kuchyňské linky od světových výrobců jako jsou ALNO, BERLONI, HERAL, SNEIDERO, LŰBE, SCAVOLINI, ERNESTOMEDA, SCHŰLLER, EWE. Díky této dlouholeté spolupráci jsme měli tu možnost, podílet se na realizacích kuchyní pro řadu známých osobností. Převážná část našich zakázek se realizuje v Praze a okolí, dále pak v Libereckém kraji. Při naší dosavadní činnosti jsme realizovali zakázky v rámci celé ČR a v několika případech i v zahraničí (Ukrajina, Německo, Slovensko), tudíž naše pole působnosti je téměř kdekoliv.

Během mnohaleté praxe jsme si vytvořili kvalitní technické zázemí. Pracujeme pouze s profesionálním nářadím, protože jsme přesvědčeni, že pouze s kvalitním nářadím lze dosáhnout těch nejlepších výsledků. 

V neposlení řadě jsme se zahájili zakázkovou výrobu kuchyní, vestavěných skříní a ostatního nábytku na míru.

 

Samozřejmostí je kvalitně odvedená práce, pečlivost, příjemné vystupování, schopnost řešit náhlé, neočekávané situace a časová flexibilita.

 


Kontakt

Martin Vlček

Liberec, Praha

+420 604 834 661